Anasayfa / İnternetten Para Kazanma / Anket Doldurarak Para Kazanmak
Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanma – Anket Doldur Para Kazan

Anket doldur para kazan sahtekarlığı gerçek mi? Anket doldurarak para kazanmak mümkün mü? Anket doldurarak para kazandıran güvenilir siteler hangileridir? vb. Birçok sorunun yanıtını binlerce kişi gibi sizde arıyorsanız Anket doldurarak internetten para kazanma yöntemini tüm detayları ile inceledik.

Kolay yoldan, evinizden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız ve internetten para kazanmak için sermayeniz yoksa bunu imkansızmış gibi düşünmeyin. Evinizde otururken kısa süre içerisinde bazen az bazen ise çok para kazanmak Anket doldurarak para kazanma yöntemiyle mümkün. Bu yöntemde ne kadar para kazanacağınız tamamen size bağlıdır. Ne kadar çok siteye üye olur ve gelen anketleri ne kadar çok doldurursanız anket doldurarak o kadar çok para kazanırsınız.

Anket doldurarak para kazanma fikri hoşuma gitti ama nasıl yapabilirim diyorsanız bu işlem oldukça basit. Anket doldurarak para kazandıran birçok internet sitesi var. Bu sitelerden bazılarına üye olarak anket doldurmaya hemen başlayabilirsiniz. Anket doldurarak para kazandıran sitelere üye olmak ücretsizdir ve üyeliğinizi oluşturur oluşturmaz anket siteleri size genellikle mail yoluyla anketleri göndermeye başlıyorlar.

Burada dikkat edilmesi gereken bazı durumlar var bunların en başında da seçtiğiniz web sitesinin güvenilir ve ödeme yapan bir anket sitesi olmasıdır. Anket doldurma siteleri kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmezler(talep eden olursa uzak durun) yalnız bu sitelere üye olurken birçok kişisel bilgi istenmektedir. Bu bilgileri ne kadar eksiksiz ve doğru doldurursanız o kadar fazla anket göndereceklerdir. Anket doldurma siteleri çok fazla kişisel bilgi istediği için güvenilir anket doldurma siteleri ile çalışmak çok önemlidir.

Güvenilir ve Ödeme yapan Meşru Anket Sitelerini Keşfedin!

Anket doldurarak para kazanmak için seçeceğiniz web sayfası herkes tarafından bilinen ve başkalarının da anket doldurduğu bir site olursa gönül rahatlığıyla o siteye üye olabilirsiniz. Türkiye’de kişilere anket doldurma fırsatı veren birçok site mevcut. Bu siteler arasından popüler, meşru, ödeme yapan ve 2019 yılında aktif olan güvenilir anket doldurarak para kazandıran siteleri aşağıda sizler için sıraladık.

Bu anket platformlarından birine ya da birkaçına üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Üyelikten sonra belirttiğiniz mail adresine bir onay e-postası gelir. Bu e postaya tıkladığınızda üyelik tamamlanmış olur ve sonrasında anketleri doldurmaya başlarsınız.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanmak günümüzde oldukça fazla başvurulan yöntemlerden biridir. Bu yöntemlerin içinde aslında en kolay ve çabuk para kazandıran yöntem anket doldurma yöntemidir. Anket doldurarak bir ayda ciddi bir gelir elde etmek de mümkündür. Ayrıca; günde yarım saat ya da bir saatinizi ayırarak anket doldurma sitelerinden para kazanabilirsiniz. Bu şekilde para kazanmayı sağlayan hem Türk hem de yabancı anket doldurma siteleri bulunmaktadır.

Birden çok siteye üye olarak günlük kazancınızı artırabilirsiniz. Çoğu anket doldurma sitesine üye olmak ücretsizdir. Hangi anket doldurma sitesi ile çalışmak istiyorsanız mutlaka siteye girip sonrasında internette genel bir araştırma yapmalısınız. Anket doldurma sitelerine üye olmak için mutlaka bir e-posta adresi istenmektedir. Birçok anket şirketi anketleri e-posta adreslerine göndermektedir. Bu nedenle mutlaka sürekli kullandığınız bir e-posta adresi vermelisiniz ya da sadece anket doldurma işi için kullanacağınız yeni bir e-posta hesabı açmalısınız.

Anket sitelerinin güvenirliği de oldukça önemli bir konudur. Ayrıca; bu anketler için zaman ayırmanız gerekmektedir. Çünkü belirli bir zaman dilimi içinde anketleri tamamlamanız istenecektir. Bir işte çalışıyor olsanız bile boş zamanlarınızda evden ya da cep telefonunuz üzerinden dilediğiniz her yerden anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken planlı ve düzenli çalışmak. Anket doldurarak para kazandıran siteler içerisinde ödeme yapan ve güvenilir olan başlıca siteler şunlardır:

 • Toluna

Bu anket doldurma sitesi sizden günde 15-20 dakikanızı gönderdikleri anketlere ayırıp dikkatli bir şekilde doldurmanızı istemektedir. Sitedeki profil bilgilerinizi güncelleyerek daha fazla ankete katılma şansı yakalayabileceğiniz bu anket doldurma sitesinde ihtiyaç belirtilen demografik verilere sahipseniz e-postanıza anket gönderimi yapılarak doldurmanız istenmektedir. Ayrıca bu sitede ödül puanı toplanarak ödüller de kazanılmaktadır. Site bir Türk sitesidir. (Bkz.Para Kazandıran Uygulamalar)

 • Myiyo

Yabancı kaynaklıdır ve bu sitenin Türkiye sitesi de bulunmaktadır. Ödemeleri TL üzerinden yapmaktadır. Her doldurulan başarılı anket için ödeme yapılmaktadır. Toplam kazanılan para belli bir miktara ulaşıldığında ise ödeme gerçekleştirilmektedir. Siteye üye olmanız zorunludur. Siteye üye olduktan sonra anketler gönderilmeye başlanmaktadır.

 • Napolyon

Bir Türk anket sitesidir. NAP puan kazandıran site üyelerine indirimler, çekilişler gibi avantajlar sağlamaktadır. Anketlere mobil uygulama, e-posta ve sosyal medya sitelerinden cevap vermek mümkündür. Üyelerin kazandıkları paralar banka hesaplarına havale edilmektedir.

 • Survey Spot

Siteye ad soyad ve e-mail adresi yazılarak üye olunmaktadır. Üyelikten sonra anket gönderilmektedir. Sitede nakit ödüllü ve ödüllü anketler yer almaktadır. Kazanılan ücreti paypal üzerinden ödemektedir. Belli bir miktara ulaşmanız sonucunda ödeme yapılmaktadır.

 • OpinionOutpost

Siteye üye olmanız gerekmektedir. Yabancı bir anket sitesidir. Üyelik bilgilerinizden hangi anketleri cevaplamak için uygun olduğunuza karar verilmekte ve anketler ona göre gönderilmeye başlanmaktadır. Size uygun olmayan anketler e-postanıza düşmeyecektir. İlk anketinizi doldurduktan sonra para kazanmaya başlayacaksınız. Fikirlerinizi paylaşarak para kazanacaksınız ve ne kadar para kazanacağınız doldurduğunuz ankete bağlı olacaktır.

 • Global Test Market

1999 yılında kurulan yabancı bir anket şirketidir. Web sitesine üye olarak anket doldurmaya başlayabilirsiniz. Anketler size e-posta yoluyla gönderilecektir. Ödül kazanmak için sizden çevrimiçi anketleri doldurmanız istenmektedir.

 • Marketagent

Bu anket sitesinde de anket doldurarak para kazanmak için öncelikli şart siteye üye olmaktır. Bu sitede anket doldurdukça puan kazanacaksınız ve 200 puana ulaştığınızda ise para çekme talebinde bulunabileceksiniz. Siteye sosyal medya hesabınız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız puanları nakit paraya ya da ödüle çevirebilirsiniz.

 • Mobrog

Öncelikle siteye üyelik işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Siteyi arkadaşlarınıza önererek ya da anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Kazanılan paralar skrill üzerinden gönderilmektedir. Biriktirdiğiniz ödülleri paraya dönüştürerek ödeme alabilirsiniz.

 • Joinhiving

Joinhiving sitesine üye olduktan sonra para kazanmak için çevrim içi anketleri doldurmalısınız. Kazandıklarınızı paypal sistemi üzerinden paraya dönüştürüp nakit olarak çekebilirsiniz. Ayrıca bu sistemde kazandığınız paraları hayır kurumlarına da gönderebilirsiniz. Bu sitemde ürün deneyerek, anket doldurarak ve arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilirsiniz.

 • Fikir Pazarı

Öncelikle kısa kayıt anketleri doldurarak siteye üye olmanız gerekmektedir. Türk anket şirketidir. Sistemde anketleri doldurarak para kazanacaksınız ve kazandığınız puanları Carrefour’dan hediye çekine dönüştürerek kullanabilirsiniz ya da hayır kurumlarına bağış yapabilirsiniz.

 • ValuedOpinions

Sisteme üye olarak hemen anket doldurup para kazanmaya başlayabilirsiniz. Anket doldurduğunuzda ödül kazanacaksınız ve bu ödül miktarı 40 puana ulaştığında ödülünüzün para karşılığını çekebilirsiniz.

 • The Panel Station

Çevrimiçi bir platform olan The Panel Station çevrimiçi bir anket sitesidir. Site doldurulan anket sayısına ve anket için harcanan zamana göre ücret ödenmektedir. Yabancı bir anket şirketidir. Sistemde 3000 puan topladığınızda topladığınız puanları hediyeye dönüştürebilirsiniz.

 • Benderimki

Bir Türk anket sitesidir. Sitede doldurulan her anket için 20 TL’ye varan para kazanmak mümkündür. Kazanılacak para anketin soru sayısına ve anketin konusuna göre değişiklik göstermektedir. Sitenin en güzel tarafı dolduracağınız ankete başlamadan önce o anketten ne kadar para kazanacağınızı size bildirmesidir. Ayrıca arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabilirsiniz. Anket doldurabilmek için siteye üye olma zorunluluğu bulunmaktadır.

 • Anketlio

Siteden anket doldurarak, arkadaşınızı davet ederek ya da siteye müşteri bularak kazanç elde edebilirsiniz. Sizin siteye üye yaptığınız kişiler de anket doldurduğunda siz de kazanç elde edersiniz.

 • Clixsense

Yabancı bir anket sitesidir. Üye olarak profil bilgilerinizi tam olarak doldurmanız sonucunda size uygun olan anketleri doldurmanız istenmektedir. Anketler kayıt esnasında verdiğiniz e-postanıza gönderilmektedir. Kazandığınız para belirlenen miktara ulaştığında ödeme yapılmaktadır.

 • Talk Online Anket

Siteye kayıt olmanız gereklidir. Profil bilgilerinizi doldurarak siteye üye olmanız ve size gönderilen anketleri doldurmanız istenmektedir. Anket doldurarak puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanları paraya çevirebilirsiniz ya da STK’lara bağışta bulunabilirsiniz. 2000 puanda 15 TL ve 3000 puanda 30 TL para kazanılmaktadır.

 • Daedalus Online

Web sitesine üye olarak bilgilerinizi kaydetmeniz gerekmektedir. 1000 puana ulaşıldığında puan paraya çevrilmektedir. Anketler e-posta yoluyla gönderilmektedir.

 • Swagbugs

Anket doldurarak ödül ve para kazanacağınız sitelerden biridir. Öncelikle sisteme üye olmalısınız. Size gönderilen anketler sonucunda puan kazanacaksınız. Kazandığınız puanlarla hediye kart ya da nakit alabilirsiniz.

 • I-Say

Euro üzerinden ödeme yapılmaktadır. Anket başına yaklaşık olarak 1 Euro ödeme yapmaktadır. Üye olmanız gereklidir. E-posta adresinize gönderilen anketleri doldurmanız sonucu para kazanırsınız.

 • OnePoll

Üye olur olmaz 2.50 Euro hesabınıza eklenmektedir. Nakit para kazanabileceğiniz bir anket sitesidir. Üye olmanız ilk şarttır.

Anket Doldurma İşlemleri Nasıl İlerler?

Anket doldurarak para kazanma basit gibi görünse de bir anlamda ciddi bir iştir. Anketlerin temel amacı pazar araştırması yapmaktır. Pazar araştırması için bir bütçe ayıran tüm şirketlerde bu araştırmalarına katılan kişilerden doğru bilgiler isterler. Bu yüzden size üyelik esnasında, ya da anket doldurmaya başlamadan önce tahmininizden çok daha fazla soru sorulabilir. Bu sorular evde kaç kişi yaşadığınız, ev adresiniz, evinizde bilgisayar sahibi kişiler, internet kullanım oranınız vb. olabilir. Sorulan sorulara tutarlı cevaplar vermeniz anket doldurmaya devam edebilmeniz açısından önemlidir.

Anket doldurmaya başladığınızda her bir anket için ücret ya da hediyeler kazanırsınız. Size gönderilen her anketi doldurmak zorunda değilsiniz. Yoğun günlerinizde ya da tatilde anket doldurmaya ara verebilirsiniz. Anket sitelerini bilinçli bir şekilde kullandığınızda bütçenize hatrı sayılır katkılar yapmanız mümkün. Anket doldurarak para kazanma yöntemini uygularken size önerdiğimiz anket siteleri dışında özellikle yeni açılan anket siteleri ile kredi kartı bilgilerinizi ya da para karşılığı üye olunan sitelerden kesinlikle uzak durun.

Referans Üyeler İle Daha Çok Para Kazanın

Anket doldur para kazan siteleri arasında bazıları referans olacağınız yani mail yoluyla ya da referans linki ile siteye üye olmasına aracılık edeceğiniz kullanıcıların doldurdukları anketlerden de belirli bir miktar para kazanmanızı sağlamaktadır. Böylelikle anket sitesine üye yaptığınız kullanıcıların doldurduğu her anketten azda olsa belirli bir yüzde para kazanabilirsiniz.

Anket Doldurma Yönteminde Çok Çalışan Çok Kazanır

Bildiğiniz üzere internetten para kazanmanın birçok yolu var. Bu yolları genel hatları ile 2’ye ayırabiliriz 1.’si emek yoğun olanlar 2.’si ise sermaye gerektiren yollar. Anket doldur para kazan da bu yöntemler arasında emek yoğun bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Bu sistemin işleyiş mantığı basittir sitelere üye olursunuz anketleri doldurursunuz ve para kazanırsınız. Ne kadar çok anket doldurma sitesine üye olur ve ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok para kazanırsınız. İnternette çokça vakit geçiriyorsanız veya boş zamanınız çoksa saatlerce anket doldurabilir ve böylece para kazanabilirsiniz. Bu yöntem öğrenciler, emekliler ve ev hanımları için uygun bir para kazanma yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır.

Anket doldurarak para kazanma doğru mu? Diye merak edenler için konuyu tüm detayları ile anlattık. Eğer anket doldur para kazan yönteminin size uygun olmadığını düşünüyorsanız internetten para kazanmak için birçok farklı yöntemi sitemizde bulabilirsiniz.

Para Kazanmak İstiyorsanız Bunlar İlginizi Çekebilir:

Yıldız Vermeyi Unutmayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Ayrıca kontrol et

reklam izleyerek para kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? – Reklam İzle Para Kazan Gerçek mi? Her geçen …

reklamlara tıklayarak para kazanmak

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanmak

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanma Yolları – Güvenilir PTC siteleri Reklamlara tıklayarak para kazanma nedir? Reklam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir