Anasayfa / Gizlilik

Gizlilik

Dış Bağlantılar:

Parakazanmaca.net web sitesi, internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı vermektedir. Sitemizin link verdiği, banner ile tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden kesinlikle sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

Reklam:

Sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Kullanıcılar, Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilir.

Telif Hakkı:

Sitemizde kullanılan her türlü materyal ve içerikle ilgili, herhangi bir telif hakkı ihlali oluştuğunu düşünülen durumlar ile ilgili iletişim bölümünden gerekli başvuruyu yaparak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.