Anasayfa / İnternetten Para Kazanma / Mail Okuyarak Para Kazanmak
mail okuyarak para kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail Okuyarak Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Mail okuyarak bilgisayar başından para kazanmak isteyenlerin sayısı bir hayli yüksek. Peki, mail okuyarak para kazanmak doğru mu? E-posta okuyarak para kazanılabilir mi? Mail okuyarak para kazandıran siteler var mı? Bu yazımızda bilinmeyen yönleriyle birlikte a’dan z’ye mail okuyarak para kazanma yollarını açıklayacağız.

Bu sorulara yanıt vermeden önce mail okumak karşılığında firmalar neden ödeme yaparlar bunun bilincine varmakta fayda var. Şöyle açıklayalım; A firması B firması ile iletişime geçerek maillerinin okunmasının talebini belirtir. B firması belirli ücret karşılığında bu mailleri satın alır. Ardından kendi web sitesi üzerinden veya daha farklı mecralarda bu mailleri “mail okuyarak para kazanan” insanlara ulaştırır.

Bu sitelerin genellikle kendi kullanıcıları bulunur ve bu açıdan mailleri okutmak için çok fazla uğraş vermezler ve pastadan en büyük dilimi kendileri alırlar. Haliyle çok düşük bir meblağı da mail okuyanlar arasında paylaştırılır.

Örneğin: mail dağıtan bu firmalar, A firmasından 1.000 TL almışsa, en az 600 TL’sini kendisine ayırır ve kalanını mail okuyanlara dağıtır. Bu yüzden her mail okuduğunuz da çok ama çok düşük bir ücretin hesabına yattığını gözlemlersiniz.

E-posta okuyarak para kazanmak karlı bir iş değildir. Yoğun mesailer harcayarak özellikle yan uygulamaları gerçekleştirerek kazancınızı bir nebze daha artırmanız mümkün olabilir. Bunlar da maillerdeki anketleri doldurmak, puan vermek, reklamlara tıklamak gibi etkinliklerdir.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin İşleyiş Nedir?

Mail okuyarak internetten para kazanmak, reklam veren firmanın ne kadar bütçe ayırdığı ile orantılıdır. Yukarıda bahsettiğim gibi 1.000 TL değil de 1.500 TL hizmet bedeli olursa sizin de kazanacağınız miktar artar. Ama B firması, yani sana işi veren site paranın büyük bölümüne konacağı için elinize geçen kazanç oranı çok fazla yükselmeyecektir.

Reklamlar yalnızca e-mail üzerinden okunmuyor. Bazı reklam verenler televizyon, gazete, sosyal medya veya web siteleri üzerinden de tanıtımlarını yapıyorlar ve okunmalarını, izlenmelerini bekliyorlar. Mail okuyarak para kazandıran her sitenin farklı uygulamaları bulunur.

Bu tipteki para kazanma siteleri promosyonlar ve kampanyalar sunar. Kimisi üyelik açıldığında para yatırırken kimisi de her günlük girişte belirli bir ödeme yapar. Mail okuyarak para kazanmak için tanıdıklarınızı da referans linkleriyle bu sitelere yönlendirerek ya da davetiye mailleri göndererek üye olmalarını sağlarsanız kazancınız biraz daha artabilir.

Uyarı: Üyelik için para talep eden sitelerden uzak durun. Mail okumak herhangi ürünü pazarlayacağınız, reklamını yapacağın formalitede bir para kazanma yöntemi değildir.

Rs adı verilen para tanımları vardır. Mailleri okudukça rs kazanırsınız. Promosyonları takip edip kontrol ettikten sonra Rs kazanmaya devam edersiniz. Günlük kazancınız bu şekilde ne kadar promosyon varsa onları kontrol ederek yükselebilir. Fakat; uyarmakta fayda var ciddi paralar kazandıran bir yöntem değildir. Çok fazla kazanç hayal ederek bu işe başlamayın.

Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

Mail okuyarak para kazansıran sitelere üye olarak aslında siz de işverene para kazandıran çarklardan biri oluyorsunuz. “Kasa her zaman kazanır.” Cümlesindeki kasa işveren kişi veya kurumdur. Sizin kaybınız ise yalnızca zaman olacaktır. “Benim zamanım bol, sermayem yok ve başka bir internetten para kazanma yolluyla ilgilenmek istemiyorum.” Diyorsanız Paisalive adlı site kullanabileceğin en yaygın işveren sitesidir. Paisalive para kazanma için neler vadediyor onlara bakalım.

Paisalive Sitesi Üzerinden Para Kazanmak

Paisalive’e üye olur olmaz 99 Rs kazanırsınız. Her pormosyon kontrolünde 5 rs vermektedir. Kazandığınız para faaliyet puanı ve promosyon çeşidine göre farklılık gösterir. Promosyon bu yüzden önemlidir. Ayrıca; bu site üzerinden başkalarının da üye olmasını sağlayarak teşvik puanları kazanabilirsiniz. Her üye yaptığınız kişi için 2 rs puanı kazanırsınız. Siteye üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmez.

Paisalive’de Günde Ne Kadar Kazanabilirim?

Site üzerinden diyelim ki 10 kez mail okuyacaksınız. 10 adet mail okuyarak 0,60 ABD doları elde edersiniz. Ayrıca; 10 arkadaş davetini kullanırsanız 0,40 ABD doları da bunun için kazanırsınız. Bu sayede toplam günlük geliriniz 1 $ olacaktır. Aynı şekilde iki kat bir kullanımda günlük geliri ikiye katlayabilirsiniz. Bu tip siteler üye katılımına ciddi derecede önem verdikleri için e-mail okuyarak para kazandırmaktan ziyade siteye çektiğiniz kullanıcı sayısına odaklanırlar.

Günlük mail okuma limiti 50 adettir. Bu da 3 ABD dolarına tekabül ediyor. Bu işlemler maillerin işlevine göre uzayıp kısalabiliyor. Şu bir gerçek ki saatlerinizi sadece bu iş için kullanmanız gerekir. Günlük kazancınız ile verdiğin emek orantısını iyi kurarak bu işi yapıp yapmamayı tercih edebilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları arasında çok fazla tercih edilmeyen bir yöntem olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Mail okuyarak para kazanmak kulağa başta hoş gelebilir ama işin içine girince bunun öyle olmadığını görmeniz sizi şaşırtmasın.

Sendearnings Sitesinden Para Kazanmak

Senearning mail okuyarak para kazanmak için kullanıcılarına daha farklı yollar da sunuyor. Maillerde yer alan video, anket ve alışverişler ile ilgili yönlendirmeleri kontrol edip tamamladığınızda para kazanabiliyorsunuz. Hesabınızda 30 dolarlık bir bakiye oluştuğunda bu parayı çekebilirsiniz.

Firmalar Sendearning sitesine iş verirler. Site de üyelerine iş dağılımı yapar. Çevrimiçi olarak gerçekleştirdiğiniz her aktivite için de belirli kazançlar sağlarsınız. Yahoo, ABC News gibi markalarla çalışan Sendearnings mail okuyarak para kazandıran siteler arasında en cazip teklifleri sunan sitelerden biridir.

UniqPaid ile Para Kazanmak

UniqPaid mail okuma hizmeti sunan web sayfası üyeleri dünya çapında bir platformdur. Her ülkeye kazanılan paraları gönderebiliyorlar. UniqPaid ile para kazanmak için birçok yöntem var.

  1. E-posta okumak,
  2. Görevler tamamlamak,
  3. Anket doldurmak,
  4. Tekliflere kaydolmak,
  5. Siteleri ziyaret etmek,
  6. Online alışveriş yapmak,
  7. Arkadaşlarınıza siteyi tavsiye etmek.

Uniqpaid ile kazandığınız paralar belirli bir limite ulaştığında ödemelerinizi hemen alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri arasında Bitcoin ve Çek yoluyla gibi alternatifleri mevcut. Bitcoin ile ödeme alacaksınız herhangi bir limite ulaşmanıza gerek yoktur.

Kazandığınız parayı çevrimiçi takip edebilir hangi işlem ne kadar kazandırıyor bakabilirsiniz. Hesabınızda 5,00 ABD doları biriktiğinde paranızı çekebilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve size gelen aktiviteler için herhangi bir ücret talep edilmez.

Paid To Read E-posta İle Para Kazanmak

Son olarak mail okuyarak para kazanmak için hizmet sunan bir başka site ile devam edelim. Paidtoread sitesi üzerinden günlük olarak belirli ücret ödemeleri olan e-postaları okuyarak para kazanıyorsunuz. Kontrol ettiğiniz her bir mail için size ödeme sunuluyor. Ödemeler limitine ulaşmanız halinde 24 saat içerisinde seçtiğiniz ödeme şekli üzerinden kazancınızı alabiliyorsunuz.

Bu limit 15,00 ABD doları olarak belirlenmiş durumda. Anket doldurma yaparsanız eğer anket başına 0,50 ve 1,00 ABD doları arasında yüksek teklifleri yakayabilirsiniz. Bu ücretleri kazanmak için arkadaşlarınızı da siteye davet etmeniz gerekiyor.

ön plana çıkan bu siteler dışında birçok mail okuyarak para kazanma sitesi bulunuyor. Kısa bir araştırmayla bunların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

internetten para kazanma yolları içerisinde sermayesiz para kazanmanın yolları arasında ön plana çıkan bu yöntem dışında birçok seçeneği blogumuzda bulabilirsiniz. Bol Kazançlar.

Yıldız Vermeyi Unutmayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Ayrıca kontrol et

tik tok

Tik Tok ile Para Kazanmak

Tik Tok İle Para Kazanmak Mümkün mü? – Tik Tok’tan Nasıl Para Kazanılır? Son zamanların …

reklam izleyerek para kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? – Reklam İzle Para Kazan Gerçek mi? Her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir