Anasayfa / İnternetten Para Kazanma / Para Kazandıran Uygulamalar
para kazandıran uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar Listesi – 23+ Güvenilir Para Kazandıran Mobil Uygulama

Para kazandıran uygulamalar nelerdir? Uygulamalar kullanıcılarına neden para veriyorlar? Hangi uygulamadan nasıl ve ne kadar para kazanılır? Tüm bu soruların yanıtlarını bu yazımızda anlatacağız.

Akıllı cihazların hızlı bir şekilde insanların hayatlarına girmesi ile beraber mobil uygulamalarda bu cihazlarla beraber günlük yaşamda ciddi bir yer edindi. Bu mobil uygulamalar içerisinde hepimizin kullandığı uygulamalar dışında, para kazandıran uygulamalar da mevcut ve bu uygulamalar kullanıcılarına birçok alternatif para kazanma yöntemleri sunuyorlar.

Uygulamalardan Nasıl Para Kazanılır?

Para kazandıran uygulamalar içerisinde bazıları kullanıcıdan istediği görevleri yerine getirmesi halinde para kazandırıyor ve önceden belirlenen alt limite gelmesi durumunda kullanıcının hesabında biriken parayı çekmesine izin veriyor Bazıları ise piyasa araştırmalarından, anket uygulamalarına kadar pek çok seçenek üzerinden para hediye ya da alışveriş bonusu kazandırıyor. Bunun için bu uygulamalardan bazılarını mobil cihazınıza indirmeniz ve üye olmanız yeterli olacaktır.

Boş zamanlarında para kazanmak isteyenler  bu uygulamalardan kendilerine uygun olanlardan bir kaç tanesini seçebilirler. Yalnız özellikle yeni çıkan para kazandıran uygulamaları kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bunlar üyelik esnasında para isteyen ve çok fazla ve gereksiz uygulama izni isteyen uygulamalardan uzak durulmalıdır.

Para kazandıran uygulamalar içerisinde seçerken kullanıcı yorumları, ortalama puanları ve indirme sayılarına dikkat etmelisiniz. Test edilmiş, güvenilir ve çok para kazandıran uygulamalar hangileri merak mı ediyorsunuz? Sizin için aşağıda sıraladık.

1- Whaff Rewards

Kullanıcısına para kazandıran en iyi uygulamalardan bir tanesi olarak bilinen WhaffRewards, nakit para kazancı için onlarca farklı yol sunuyor. En çok para kazandıran uygulama olarak bilinen oyun indirme ve oyunlarda belirtilmiş olan seviyeye gelme durumu, kullanıcının eğlenirken para kazanmasına da olanak tanıyor. Örnek verilmesi gerekirse uygulamaya giriş yapıldığı zaman bir oyun videosu ve videoda yer alan oyunun indirilmesi istenebiliyor.

Oyunda üçüncü seviyeye ya da belirtilmiş olan diğer seviyeye gelindiği takdirde kullanıcının hesabına para geçişi sağlanıyor. Bu görevin yerine getirilmesi halinde 1 dolar değerinde bir ödeme alınabiliyor. Ödemeler konusunda her hangi bir sıkıntı yaşatmayan bu uygulama sadece Android işletim sistemlerinde yer alıyor. Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde cihaza indirilebiliyor.

İndirme: Google Play

2-  Money APP –  Cash for Free Apps

İOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan bu uygulama bir pazar araştırma uygulaması olarak kullanıcısına para kazandırıyor. Mağaza ürünlerini inceleme, fikir belirtme, oyun oynama, hizmetleri test etme, deneme sürümlerini inceleme gibi pek çok görevi kullanıcısına veren uygulama ile para kazanabilmek mümkün. Money App uygulaması AppStore ya da Google Play Store üzerinden cihaza indirmek ve kişisel bir hesap oluşturmak uygulamanın kullanımı için gerekli olan adımlar arasında yer alıyor. Görevlerin tamamlanması halinde hesapta biriken para Paypal hesabına aktarılabiliyor. Ücretlerin 2-3 gün içerisinde hesaba aktarılması ile beraber nakit olarak parayı kullanabilmek mümkün oluyor. 5 üzerinden Google Play Store’da 4,9 ve AppStore’da ise 4,8 puan almış olan uygulama kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

İndirme: App Store & Google Play

3- Foap – Sell Your Photos

İOS ve Android işletim sisteminde kullanılabilen bir uygulama olarak, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılara telefonları ile çektikleri fotoğrafları satmalarına imkan tanıyan farklı bir alternatif olarak denenebilir. Reklam ajanslarının ve markaların aradıkları fotoğrafları satın alabilmeleri için oldukça kullanışlı bir uygulama olarak bilinen Foap’ın hali hazırda 2.5 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Uygulamaya giriş yapılarak bir hesap açmak ve yüksek kaliteli olan fotoğrafları eklemek, kullanıcılar tarafından verilen puanlar ile değer kazanmasına yardımcı oluyor. Fotoğraf başına 5 ila 100 dolar değerinde bir fiyat belirleyebilmek fotoğraf sahibi tarafından mümkün oluyor. Markalar ya da reklam ajansları istedikleri fotoğrafın türünü ya da videonun boyutunu hesap kullanıcılarından isteyebiliyor.

İndirme: App Store & Google Play

4- iPoll – Make Money On Surveys

Android ve İOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan bu uygulama, piyasa araştırmasına yönelik alternatif bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Pazarlama alanında anket doldurarak, uygulamada verilen görevleri tamamlayarak, tüketim günlüğü tutarak para kazanabilmek mümkün. Uygulama cihaza indirildikten sonra kurulum esnasında kullanıcıdan bazı kişisel bilgiler isteniyor.

Aylık geliriniz, kaç günde bir alışverişe gittiğiniz gibi bilgileri doğru ve nitelikli bir şekilde doldurmak, uygulama içerisinde binlerce ankete katılım olanağı sağlıyor. Kişiye özgü anketlerin kullanıcılara gönderilmesi ile piyasaya yönelik detaylı bir araştırma yapılması uygulama sayesinde mümkün oluyor. Uygulamada biriken bakiyeyi hediye kartı ya da Paypal üzerinden alabilmek mümkün olurken günde en az 10 dolar çekim yapılabiliyor.

İndirme: App Store & Google Play

5- Slidejoy – Lockscreen Cash Rewards

Yalnızca Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilecek olan bu uygulama, kullanıcılarına ekran kilitlerini aktifleştirmeleri için para ödüyor. Ekran kilidi aktifken bu uygulamayı yükleyen kullanıcılara sürekli olarak bildirim, reklam ve haberler geliyor. Bildirimleri kaydırarak kapatabilmek ya da detaylı olarak okuyabilmek mümkün oluyor. Bu bildirimlerin içeriğine girseniz de girmeseniz de para kazanabiliyorsunuz. Gün içerisinde bir çok kişi telefonun ekran kilidini yüzlerce kez aktif etmekte. Bu işlemi paraya dönüştürebilecek olan bir uygulama olarak Slidejoy ise cüzi ücretler ile para kazanmanıza yardımcı oluyor. Paypal ya da Square Cash yöntemleri ile bakiyede biriken parayı çekebilmek mümkün. İlk ödemeyi almak için kullanıcıların 3 aylık bir süreyi geçirmeleri gerekiyor.

İndirme: Google Play

6- Swagbucks

Swagbucks kullanıcılarına üyelik açar açmaz 10 dolar bonus veriyor. Piyasa araştırma uygulamalarından bir tanesi olarak tercih edilebilecek Swagbucks, online alışveriş yapılarak, verilen görevlerin yerine getirilerek para kazanılması için kurulmuş bir uygulama. Video izleyerek dahi para kazanabilme olanağı taşıyan Swagbucks, Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Günlük 25 dolar limiti olan ve bu limitin altında para çekimine izin vermeyen uygulama, ülke ve bulunulan bölgeye göre kullanıcılara yönelik anket gönderiyor. Boş zamanlarda değerlendirilebilecek para kazandırma uygulamalarından bir tanesi olarak, anket doldurmanın yanı sıra verilen diğer görevleri de yerine getirerek para kazanmak mümkün.

İndirme: App Store & Google Play

7- Toluna

Piyasa araştırma uygulamalarından bir tanesi olarak tercih edilebilecek Toluna, İOS ve Android işletim sistemlerinde kullanıma açık. Farklı konularda anket oluşturma, çeşitli anketleri cevaplama işlemleri üzerinden Toluna ile para kazancı sağlayabilmek mümkün oluyor. Toluna uygulaması içerisinde ödemeler yalnızca Paypal üzerinden gerçekleştiriliyor. Kolay ve hızlı bir şekilde üyelik açtıktan sonra uygulamanın nasıl kullanılacağına ilişkin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Güncel siyasi gelişmeler, son kullandığınız akıllı telefonlar gibi anketler ile siz de anket oluşturarak piyasa araştırmasına katkı sağlayabilir, ankete gelen cevaplar üzerinden para kazanabilirsiniz. Play Store’da ve AppStore’da3.3’lük bir değerlendirmeye sahip olan uygulama, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor.

8- appKarma Rewards & Gift Cards

Appkarma uygulaması da kullanıcısına oyun oynayarak para kazandırıyor. Örnek verilmesi gerekirse; uygulama içerisinde kullanıcıdan bir oyunun indirilmesi ve günlük olarak belirlenmiş bir süre ile oyunun oynanması isteniyor. Görevin başarı ile tamamlanması halinde belirtilmiş olan tutar kullanıcının hesabına aktarılıyor. Arkadaş davet ederek onların oynadıkları oyunlardan da kazanç sağlayabilmeniz mümkün oluyor. İOS ve Android işletim sistemlerinde bu uygulama kullanılabiliyor.

İndirme: App Store (safari ile) & Google Play

İndirme: App Store & Google Play

9- Userfeel

 

Web sitelerinde gezintiye çıkarak para kazanabileceğiniz bu uygulamayı hem Android üzerinden hem de İOS üzerinden kullanabilmeniz mümkün. Yeni web sitelerine girip kullanıcı ara yüzlerinde gezinerek, sitenin kullanımına dair eleştiriler yaparak, para kazanabilirsiniz. Usefeel uygulaması dahilinde verilen bu testlerin her biri 10 ila 20 dakika kadar sürüyor. Test başına 10 dolarlık bir ücret kazanma durumu söz konusu olduğundan, diğer uygulamalara göre daha fazla kazanç elde edebilmek mümkün oluyor. Bu uygulamaya üyelik açıldığı zaman kullanıcı ilk etapta bir deneme sürecinden geçiriliyor. Bu etapta ses ve ekran görüntüsünün kaydedilmesi şartı aranıyor. Deneme sürecinden geçtikten sonra sadece ses ile video görüntüsü alınabiliyor.

İndirme: App Store & Google Play

10- Google Opinion Rewards

Aklına özgün fikirler gelen kişiler için Google firmasının oluşturmuş olduğu bu uygulama kapsamında fikir başı ücret ödeme durumu söz konusu. Akıllı telefonlar, oteller, ürünler ve daha pek çok konuya ilişkin özgün fikirleri olan kişilerin fikirlerini Google’a iletmeleri ve firma tarafından kabul görmesi halinde para karşılığında fikirleri satın alınıyor. Uygulama içerisinde 20 saniyelik bir süre içerisinde anket doldurarak para kazama durumu da söz konusu. İOS kullanıcılarına Paypal aracılığı ile ödeme yapan uygulama, Android kullanıcılarına Google Play kredisi şeklinde ödeme yapıyor. Fikirlerin özgün ve Google tarafından hayata geçirilebiliyor olması firmanın satın alım işlemi için yeterli bir etken olarak görülüyor.

İndirme: App Store & Google Play

11- Sweatcoin – Sweat for Coins

Akıllı telefonda yer alan GPS ve adım ölçerin bu uygulamaya bağlanması halinde uygulama gün içerisinde atmış olduğunuz adımları ölçmeye başlıyor. 1.000 adım başına 0.95 Sweatcoin kazanan kullanıcı, kazanmış olduğu bu puanları spor malzemesi, nakit ya da spor kursu hediyesi olarak kullanabiliyor. Sweatcoin üzerinden elde edilen kazançların her hangi bir hayır kurumuna iadesi de mümkün. İOS ve Android işletim sistemlerinin her ikisinde de çalışan bu uygulama, sağlık açısından da oldukça faydalı. Özellikle spor salonuna giden kişilerin rahatlıkla coin kazanabilecekleri bir uygulama olarak, adım sayar özelliği ile yürüyüş bandında yer alan adımlarınızı sayabilir.

İndirme: App Store & Google Play

12- Shopkick: Rewards & Cashback

İOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan Shopkick uygulamasında kullanıcılar, cihaza gelen bildirim ile beraber mağazaların gezilmesi, barkodların okutulması, videoların izlenmesi ve internet üzerinden ürünlerin incelenmesi ile puan kazancı sağlayabiliyor. Uygulama içerisinde direk olarak nakit kullanım söz konusu olmamakla beraber, kazanılmış olan puanlar AMC, TjMaxx, Target gibi sitelerde ya da mağazalarda kullanılabiliyor. Puanların okutulması halinde söz konusu mağazalarda yer alan ürünlerde indirim uygulanabiliyor. Shopkick uygulaması yabancı mağazalarda yer aldığından ötürü Türkiye’de çok fazla kullanılamayan bir uygulama olsa da yurt dışında milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle alışveriş sevenler için mağaza gezmek ve ürünlerin barkodlarını çekmek oldukça eğlenceli bir iş.

İndirme: App Store & Google Play

13- DV Closet – Virtual Styling

Yalnızca IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilecek olan bu uygulama, stilistlere, modayla ilgilenen kişilere ve moda bloggerlarına kombin yaparak insanlara kombin fikri üzerinden satış yapılmasına olanak tanıyor. Uygulama aracılığı ile kombin yaparak para kazanabilmek mümkün. 10-15 dakikalık bir süreç içerisinde 22 dolar değerine kadar para kazancı sağlanabilecek olan DV Closet uygulamasında, özgün ve herkesin beğenebileceği kombinler oluşturmak oldukça önemli. Modayı ilgi alanına koymayan ancak bir yere giderken güzel ve şık görünmek isteyen kişiler için fikir örneği sunarak para kazancı sağlayabilirsiniz. Fikir alacak olan kişi ile birebir görüşme sağlamanızın yanı sıra sadece kombin önerisi vererek de para kazanabilirsiniz.

İndirme: App Store

14- Swoup

Banka hesabının Swoup uygulaması ile entegre edilmesinden sonra çeşitli mağazalar tarafından sunulan indirim çeklerinin direk hesap ile ilişkilendirilmesi uygulamanın diğer indirim uygulamalarından ayrılmasına olanak tanıyor. İnternet alışverişi yapılırken verilmiş olan indirim kodunun ve telefon numarasının girilmesi halinde örnek verilirse; 12 dolarlık bir ürüne 10.95 dolar gibi bir ücret ödeyerek indirimden faydalanmış oluyorsunuz. İndirim miktarı hesaba iade edilerek her alışveriş üzerinden ufak çaplı birikim kazanma durumu söz konusu oluyor. Yalnızca İOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılabilecek bu uygulama, kullanıcısına hem alışverişlerde indirim yakalama avantajı, hem de indirim tutarı üzerinden para biriktirme avantajı sağlıyor.

İndirme: App Store

15- Field Agent

“Saha ajanı” ya da “gölge müşteri” olarak dilimize çevrilmiş olan bu terim, pek çok mağazanın uyguladığı bir sistem. Uygulama bünyesinde yer alan mağazalara giderek gözlem yapma ve bu gözleme ilişkin fikirleri beyan etme hususunda para kazancı sağlamaya ilişkin olan bu uygulama, mağaza ürünlerinin fiyatlarını kontrol etmek, mağazanın tasarımının yansıtıldığı fotoğrafları çekmek, mağazadaki ürünlerin yerleştirilme biçimini değerlendirmek gibi pek çok etmene bağlı olarak çalışıyor.

Mağazaların genel merkezleri üzerinden her mağazaya kendi denetmenini gönderme durumu pahalı olduğundan dolayı kurumsal firmaların bu uygulamayı tercih ettikleri görülüyor. Uygulamaya düşmüş olan görevlerin 2 saatlik bir süre içerisinde tamamlanması gerekiyor. İOS ve Android işletim sistemleri bulunan cihazlarda uygulama kullanılabiliyor. Ebates de nakit olarak para kazancı sağlamayan uygulamalardan bir tanesi olarak platformlar üzerinden gerçekleştirilen alışverişlere yönelik ek para kazancı da sağlanabiliyor.

Uygulama içerisinde yer alan binlerce platform üzerinden yapılmış olan alışveriş tutarına göre belirlenen para değeri, kullanıcının uygulama içerisindeki hesabına aktarılıyor. Örnek verilmesi gerekirse; uygulama içerisinde yer alan her hangi bir mağazadan 100 TL değerinde bir ürün satın alındığı zaman uygulama kullanıcıya 20 TL değerinde hediye veriyor. Bu hediyeleri nakit olarak kullanabilme durumu söz konusu olmamakla beraber başka bir mağaza hediye kuponu olarak kullanabilmek mümkün oluyor.

Uygulama içerisinde satılan ürünlerin çok pahalı olmaması ile beraber kullanıcılarına avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Ebates hem Android işletim sisteminde hem de İOS işletim sisteminde kullanılabilecek bir uygulama olarak mobil uygulamadan para kazanmak isteyenler için tercih edilebilir bir konumda.

İndirme: App Store & Google Play

16- Gigwalk

Mobil uygulamalar içerisinde ilginç para kazanma yöntemlerinden bir tanesi olarak bilinen Gigwalk, para kazanma işlemi için uygulamada verilen görevin yerine getirilmesi ile işliyor. Örnek verilmesi gerekirse; uygulama evin ya da bulunulan konumun 2 km ötesindeki bir kafeyi işaret ederek 1 çay içmenizi ve bunu fotoğraflamanızı istiyor. Anket doldurma, video izleme gibi görevlerin de yer aldığı uygulama İOS işletim sistemi ile beraber Android işletim sisteminde de kullanılabiliyor. Uygulama içerisinde kullanıcıların ödemelerini alabilmeleri için minimum 100 dolarlık bir bakiyelerinin olması gerekiyor.

Bu bakiyeye ulaştıktan sonra uygulamanın kullandığı ödeme kanallarından bir tanesi tercih edilerek para çekme talebi gerçekleştirilebiliyor. Online ödeme platformlarının hemen hepsi ödeme kanalları içerisinde yer alıyor.

İndirme: App Store & Google Play

17- Easyshift

Tercih edilebilecek bir diğer uygulama olan Easyshift’te ise İstenilen ürünlerin fotoğraflarını çekmek, stok durumlarını kontrol etmek, ürün videolarına ilişkin yorumlar yapmak üzerine kurulu. Easyshift uygulamasında yer alan her bir işlem için kullanıcıya 1 dolarlık ücret veriliyor. Hesapta yer alan bakiye 20 dolara ulaştığı zaman para çekme talebinde bulunmak mümkün oluyor.

Easyshift para kazanma uygulamaları içerisinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir uygulama olmakla beraber en çok kazandıranlar arasında da yer almaktadır. Diğer uygulamaların günlük çekim limitlerine nazaran 20 dolarlık çekim talebi limiti ile de pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uygulamaya AppStore üzerinden ya da Google Play Store üzerinden erişim sağlayabilmek mümkün.

İndirme: App Store & Google Play

18- AppTrailers

Gerek Google Play Store’da gerekse de AppStore’da milyonlarca uygulama mevcut ve bu uygulamaları herkesin inceleme imkanı bulunmuyor. AppTrailers uygulaması ise herkesin inceleyebileceği bir ortamda uygulamaların 30 saniyelik videolarının yer aldığı bir alan sunuyor. Bu videoları izleyerek, uygulamalar arasında puanlama yaparak, çeşitli oyun ve quizlere katılarak para kazanma şansını da kullanıcılarına sunuyor. Her iki işletim sisteminde de sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama, mobil geliştiricilerin yüklemiş oldukları videolardan yola çıkarak söz konusu uygulamalara ilişkin fikir alışverişinde bulunulmasını istiyor. Uygulamaları marketler üzerinden puanlamak da bu işlemler arasında yer alıyor.

İndirme: App Store & Google Play

19- Fluid Truck Share

Araba ya da diğer taşıt modellerine ilişkin olarak para kazancı sağlanabilecek olan bu uygulama, araç sahiplerine yönelik. İnsanlara kamyonetlerini, arabalarını, minibüslerini ve ciplerini saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralama olanağı sunan bu uygulama, paylaşım ekonomisi alanında kurulmuş seçeneklerden bir tanesi. Fluid Market üzerinden araç kiralaması yaparak yıllık 24 bin dolar civarında kazanç sağlayabilmek mümkün. Uygulama içerisinde yer alan “Diğer” kategorisi içerisinde çim biçme makinesi, matkap, topuklu ayakkabı, bisiklet, tekne gibi farklı ürün çeşitlerini de kiralayabilmek mümkün oluyor. Araba araçları kiralık kasa denilen ve verici ile kiracının bildiği bir alana zimmetlenebiliyor.

İndirme: App Store & Google Play

20- Bookscouter

Kullanılmayan kitapların satıldığı bir uygulama olarak değerlendirilebilecek olan Bookscouter, hem Android hem de İOS işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Uygulamaya Facebook üzerinden, e mail üzerinden ya da diğer sosyal medya hesapları ile kısa sürede üye olabilmek mümkün. Kitapların markodları cihazın kamerası ile beraber taranarak sisteme yükleniyor. Kitabı satın almak isteyen kişilerin vermiş oldukları fiyatları görerek kişi ile irtibata geçilmesi halinde kitap satışı gerçekleştirilebiliyor. Kitapları kargolama işlemi ise anlaşmalı kargo şirketi ile yapıldığı zaman ücretsiz bir şekilde değerlendirilebiliyor. Bazı kitapların sistemde yer almamasından ötürü barkod taramasının geçersiz olabilmesi durumu da söz konusu. Apple kullanıcıları bu uygulamaya 5 üzerinden 3.5, Android kullanıcıları ise 5 üzerinden 3.9 vermiş.

İndirme: App Store & Google Play

21- Musely

Çevre dostu ev malzemelerinin ve kozmetik malzemelerin satıldığı bir platform olan Musely, kadınların cilt bakımı, sağlıklı yaşam, fitness gibi konularda fikir alışverişinde bulunmalarına da olanak sağlıyor. Android ve iOS’da kullanılabilecek olan uygulamada organik ürün satışına özen gösteriliyor. Toksin içermeyen ojeler, organik meyvelerden yapılmış olan rujlar vb. daha pek çok ürüne denk gelebilmek mümkün. Uygulama içerisinde yer alan “Muse” kısmından kullanıcının kendi ürünlerinin satışını yapabileceği bir blog açabilmesi mümkün oluyor. Ürün satışlarından %20 komisyon bedeli alan uygulama, kalan parayı kullanıcı hesabına aktarıyor. Ödemeler her ayın 1. günü ila 15. günü arası yapılıyor. Uygulama Google Play içerisinde 4.2, AppStore içerisinde ise 4.7 puan almış durumda.

İndirme: App Store & Google Play

22- Mercari

Evlerde yer alan ve kullanılmayan eşyaların fotoğrafı çekilerek ve üzerine açıklaması ile fiyat bilgisi yazılarak satılabileceği bir platform olarak Mercari, İOS ve Android içerisinde kullanılabiliyor. Uygulama içerisinde bir kişi ürünü satın aldığı zaman satıcının kargo ücretini ödemesi söz konusu. Bu nedenle fiyat belirlenirken kargo ücretinin de fiyata dahil edilmesi ürünün ederinden düşük bir fiyata gitmesinin önüne geçer. Alıcı ürünü satın aldıktan ve üründe her hangi bir sorun görmedikten sonra siparişi onaylar ve para uygulama havuzundan satıcının hesabına geçirilir. Her ürün satışından %20’lik bir komisyon ücreti alan Mercari alır.

İndirme: App Store & Google Play

23- Kango – Rides and Childcare

“Çocuklar için Uber” sloganı ile kurulmuş olan ve hem İOS hem de Android cihazlarda kullanılabilecek Kango uygulaması, kreş, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerini aracınız ile okula bırakabileceğiniz ve karşılığında para alabileceğiniz bir uygulama. Çocukların ailesi, arabanın konumunu anlık olarak izleyebilme imkanına sahip olurken, sizinle de uygulama üzerinden direk iletişime geçebiliyorlar. Sicil belgesi incelemesi yapıldıktan sonra çocuklara acil müdahalelerde de bulunabilme durumu söz konusu oluyor.

Çocuğunu okula bırakma ya da okuldan alma gibi durumlarda günlük programı el vermeyen aileler için oldukça kullanışlı bir uygulama olarak servis görevi gören kişiler için de para kazancı sağlıyor. Bu uygulama çevredeki aileleri göstererek iletişim kurmanıza olanak tanıyor.

İndirme: App Store & Google Play

Para Kazandıran Uygulamalar ile Ne Kadar Para Kazanılır?

İnternetten en çok para kazandıran uygulamalar ile ayda 200 ila 400 dolar arasında bir miktar para kazanmak mümkündür. Sermaye gerektirmeyen diğer internetten para kazanma yöntemlerinde olduğu gibi bu yöntemde emek yoğun olduğu için çok zaman harcarsınız az kazanırsınız tek avantajı ülkemizde bu dönemde döviz kurunun yüksek olması diyebiliriz.

Para kazandıran uygulamalar listesi şimdilik bu kadar yeni para kazandıran uygulamalar piyasaya çıktıkça listeyi güncellemeyi düşünüyoruz.

Bunlar İlginizi Çekebilir:

Sizde internetten para kazanmak istiyorsanız veya para kazanmanın yolları hakkında güncel ve doğru bilgiler edinmek istiyorsanız blogumuzda birçok içeriği bulabilirsiniz.

Yıldız Vermeyi Unutmayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Ayrıca kontrol et

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanma – Anket Doldur Para Kazan Anket doldur para kazan sahtekarlığı gerçek …

reklam izleyerek para kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? – Reklam İzle Para Kazan Gerçek mi? Her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir