Anasayfa / İnternetten Para Kazanma / Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları
reklam izleyerek para kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? – Reklam İzle Para Kazan Gerçek mi?

Her geçen gün gelişen teknoloji, bilgi ve kullanım cihazları artırdığı gibi, para kazanmanın imkânlarını da artırmaktadır. İnternette sıkça karşımıza çıkan reklamların bu konuda bizlere bir çok bilgi verdiğini söyleyebiliriz. İnternetten para kazanma yollarının her geçen gün daha da artması ile de yeni işler ortaya çıkmıştır. Bu işler genellikle evde bilgisayar başında veya internette çok fazla vakit geçirenler için oldukça eğlencelidir.

Reklam izleyerek para kazanma işi peki nasıl oluyor? Öncellikle bu iş için bir sürü site açılmış ve uygulamalar sunulmuştur. İnternette vaktini çok fazla harcayan kişiler için oldukça yararlı olan bu işlerin arasında en bilinir olanı reklam izle para kazan yöntemidir.

Bu işte yapılması gereken yalnızca reklamları izlemek ve dakikası dakikasına takip etmektir. Reklamları sıklıkla takip etmek ve izlemek için ise siteler genellikle mail yoluyla irtibat sağlamaktadır. Mail adresine gelen linkte izlenmesi gereken reklamlar yer almaktadır. Her reklam izleniminin başına ise para kazanılmaktadır.

Reklam İzleyerek Para Kazanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Öncellikle reklam sitesi tercihinde dikkatli davranılması gerekmektedir.
  • Ödeme yapan güvenilir sitelere üye olunması gerekmektedir.
  • Üyelik aşamasından önce site ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmalıdır.
  • Reklam sırasında çıkan sorular doğru bir şekilde cevaplandırılmalıdır.
  • Soruları yanlış cevaplamak, kazancın azalmasına neden olabilir.
  • Ödeme yöntemlerinin ülkemizde geçerli olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Tüm bunlar reklam izleyerek para kazanma işi için gerekli unsurlardır. İnternet üzerinden reklamların izlenmesi ile kazanılacak olan para için oldukça dikkatli davranılması ve gerekli işlemlerin yerine getirilmesi şarttır. Bunun için ilk olarak siteye üyelik sağlanmalıdır. Üyelik işleminin ardından ise internet başında gelecek olan reklamlar sırasıyla izlenmelidir.

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten para kazanma yollarının giderek yaygınlaşması ile ortaya çıkan reklam izleyerek para kazanma işinde çalışan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu iş için yalnızca doğru ve güvenilir bir siteye üye olmak yeterlidir. Her reklam başına para kazanabilmek için yapılması gereken ise daima takipte kalmaktır.

Siteler reklamları genellikle mail aracılığıyla üyelerine ulaştırmaktadır. Üyeler ise bu reklamları izlemeyerek para kazanmaktadır. İşte reklam izleyerek para kazanma işi tamamen bu şekildedir ve eğer düzenli olarak takip edilir ve birçok siteye üye olunursa kazanç miktarı buna paralel artacaktır. (Bkz. Reklamlara Tıklayarak Para Kazanmak)

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Siteler

Sadece ve sadece reklam izleyerek para kazanma işi kulağa gerçek değilmiş gibi gelse de yukarıda da anlattığımız gibi internet üzerinden bilgisayar ve mobil cihazlar (akıllı telefon, tablet) aracılığı ile reklam izleyerek para kazanmak gerçekten mümkün. Bilgisayar başında fazlaca vakit geçiriyorsanız, çabuk ve kolay sıkılan bir yapıya sahip değilseniz “reklam izle para kazan” sitelerine üye olarak mail adresinize gelen reklamlara ya da linklere tıklayarak izlediğiniz reklam başına para kazanabilirsiniz.

Sadece tek bir siteye üye olarak pek fazla para kazanamayacağınızı bilmenizde yarar var. Aynı zamanda bu tür sitelere üye olmadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okumanızda ve sitenin güvenilirliğini araştırmanızda büyük yarar vardır. Bu tür para kazandıran sitelerden daha fazla para kazanmak için referans sistemine dahil olmanız ve sizin referansınız ile sisteme üyeler kaydettirmeniz gerekmektedir. Binlerce site içerisinden Güvenilir ve ödeme yapan reklam izleyerek para kazandıran siteleri aşağıda sıraladık.

Neobux

Reklam izle para kazan siteleri arasında bulunan Neobux en güvenilir ve emsallerine göre daha fazla kazanç sağlamayı vadeden sitelerden biri. Sürekli yayınladığı reklamlar sayesinde üyelerine para kazandıran site reklam başına ortalama 1 cent ödeme gerçekleştiriyor. Unutmamanız gereken bir diğer nokta ise referans sistemine dahil olarak kayıt ettirdiğiniz kullanıcılar sayesinde daha fazla para kazanabilirsiniz.

Gegabux

İzlediğiniz reklam başına 0.02 Dolar para kazanabileceğiniz sitede, referans sistemi ile üye yaptığınız kullanıcı başına da 0.015 Dolar kazanma şansına sahipsiniz. Eksiksiz ve zamanında yaptığı ödemeler ile güvenilir bir site.

Bux.To

Eksiksiz ve zamanında yaptığı ödemeler ile güven sağlamış olan sitelerden biri olan bux.to izlenilen her reklam için 0.01 Dolar para kazandırıyor ve yine referans sistemi ile üye yaptığınız her kullanıcı için çok daha fazla kazanç vadediyor.

Superpay

2003 yılından beri sektörde bulunan Superpay, en çok ödül dağıtan ve ödeme yapan sitelerden biri. Sitede reklam izleyerek para kazanma dışında anket doldurarak para kazanmak da mümkün. Sisteme kaydınızı tamamladıktan sonra size sunulan yaklaşık 600 teklifi tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

IndoxDollar

Yaklaşık olarak 15 yıldır kullanıcılarına hizmet veren site son dönemlerde sunduğu kazançlar ile popülerlik kazanmıştır. Reklam izlemenin yanı sıra ücretli araştırmalar, ürün testleri, ve çeşitli görevler ile de para kazandıran siteyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. (Bkz.Para Kazandıran Uygulamalar)

Cashcrate

Yaklaşık olarak 6 milyon üyesi bulunan sitede reklam izleyerek, anket doldurarak ve web araması gerçekleştirerek para kazanmanız mümkün. Sitede reklam izlemekten daha çok para kazandıran yöntem anket doldurmaktır, anket başına 1 Dolar kazanmanın mümkün olduğu sitede birçok ödeme yöntemi yer almaktadır.

Cashfiesta

Diğer reklam izle para kazan sitelerinin aksine bir tarayıcı eklentisi olarak çalışan uygulama dolaştığınız web sayfalarında kendi reklamını gösterme mantığı ile çalışıyor. Eskisi kadar popüler olmayan uygulamayı denemenizin zarar getirmeyeceği kanaatindeyiz.

Reklam Ticareti

Reklam ticareti sitesi ile Youtube videolarını izleyerek, veya başka sosyal medya hesaplarını kullanarak para kazanmanızın mümkün olduğu bir sitedir. Site aracılığı ile reklam izleyerek kazandığınız kredileri satarak gerçek paraya çevirerek kazanabilirsiniz.

RODO

Rodo uygulaması akıllı telefon ya da tablet gibi mobil cihazlarınız aracılığı ile kullanabileceğiniz bir reklam izle para kazan uygulamalarından biridir. Uygulama içerisinde reklam izleyerek kazandığınız puanları paraya çevirebilir bu sayede de para kazanabilirsiniz.

BannersAPP

Uzun zamandır sektörde yer alan ve reklam gösterimi yaparak para kazandırmayı sağlayan bir uygulama. Akıllı telefonunuzun açma / kapama tuşuna basarak karşınıza çıkan reklamlar aracılığı ile para kazanmanızı sağlayan mobil bir uygulama. Bkz.(Para Kazandıran Mobil Uygulamalar)

Not: tavsiye ettiğimiz reklam izle para kazan sitesi dışında birçok site bulabilir ve bu sitelere de üye olabilirsiniz fakat; üyelik ücreti vb. taleplerde bulunan sitelerden uzak durmanızı öneririz.

Reklam izleyerek para kazanmak internet üzerinden sermayesiz para kazanmanın yolları arasında oldukça popülerdir. Emek yoğun olan bu yöntem size uygunsa denemenizi öneririz. Bloğumuzda internetten para kazanma yolları birçok yöntemi bulabilirsiniz. Bol kazançlar.

Yıldız Vermeyi Unutmayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Ayrıca kontrol et

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanma – Anket Doldur Para Kazan Anket doldur para kazan sahtekarlığı gerçek …

reklamlara tıklayarak para kazanmak

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanmak

Reklamlara Tıklayarak Para Kazanma Yolları – Güvenilir PTC siteleri Reklamlara tıklayarak para kazanma nedir? Reklam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir