Anasayfa / İnternetten Para Kazanma / Yandex Toloka Para Kazanma
Yandex toloka para kazanma

Yandex Toloka Para Kazanma

Yandex Toloka İle Para Kazanma – Yandex ten Para Kazanma

Yandex 1997 yılında CompTeck tarafından arama motoru ve otomasyon sistemleri hizmetleri sağlamak için kurulan rus teknolojı şirkettir. Yandex arama sonuçlarını sıralama ve değerlendirme işlemleri diğer arama motorları gibi botları ile yapmaktadır. İçerik tarama botlarının yetersiz kaldığını düşündüğü durumlar için internet kullanıcılarından destek almak için 2015 yılında Toloka adını verdiği servisi açmaya ihtiyaç duymuştur. Bu sisteme temel mantığı yandex’in arama sonuçlarını iyileştirmek istemesi üzerine kuruludur. Toloka’nın işleyişi ise gerçek kişilerin arama sonuçlarını değerlendirmeleri için verilen çeşitli görevleri yerine getirerek her görev için belirli bir miktar para kazanmaları şeklindedir. İnternette çokça vakit geçiriyorsanız ve internetten para kazanmak için sermayeniz yoksa Yandex toloka para kazanma yöntemi sizin için uygun bir seçenek olacaktır.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak İçin Öğrenilmesi Gerekenleri Bu https://parakazanmaca.net/oyun-oynayarak-para-kazanma-yontemi/ Bağlantıda Bulabilirsiniz.

Yandex Toloka Nasıl Çalışır?

  • Yandex’te görevler sürekli değişiklik gösterdiği için sayfayı yer işaretlerine ekleyip takip etmek gerekmektedir.
  • Görev sırasında karşınıza çıkacak olan seçenekler değişmektedir.
  • Bunun için “i” yazan düğmeyi tıklamanız gerekmektedir.
  • Görevleri yerine getirirken ise oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir. Komutlara doğru bir şekilde uyarak çıkan seçenekler izlenmelidir.

Yandex ten para kazanma yöntemi için öncelikle  yandex tolokaya üye olmanız ve siteye giriş yapmanız ayrıca; bu esnada hem mobil hem de masaüstü görevleri seçmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra yerine getirmesi için görevler için yandex size daima komutlar gönderecektir. Bu komutları dikkate alarak arama motorunu doğru bir şekilde kontrol etmeli ve kullanmalısınız.

Yandex ten para kazanma yöntemi için yapılan bu üyelik işleminin ardından yandex kullanıcılara görevleri hemen göndermeye başlamaktadır. Yerine getirilen her görev için dolar cinsinden farklı miktarlarda ödemeleri görevi tamalar tamamlamaz hesabınıza aktarmaktadır.

Verilen görevlerde yapmanız gereken ise genellikle arama sonucunun uygun olup olmadığını kontrol etmek, buna göre bir değerlendirme yapmak ve ardından içerikleri v.b. şeyleri doğru kategorileri eklemek gibidir.

Bu görevleri yerine getirerek Toloka ile para kazanmaya başlayabileceğiniz gibi bazı görevlerden sonra ödüller de kazanabilirsiniz. Bunun için işlemleri doğru bir şekilde yapmanız ve görevleri dikkatli bir şekilde yerine getirmeniz yeterlidir.

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İçin https://parakazanmaca.net/muzik-dinleyerek-para-kazanmak-ister-misiniz/ Bağlantısını Ziyaret Etmeyi Unutmayın.

Yandex Toloka’da Ne Tür Görevler Vardır?

  • Görsel sayfa arama sonuçları ve arayüz seçeneklerinin incelenmesi ve karşılaştırılması.
  • Bir sayfanın ya da bilginin arana sonucuna uygun olup olmadığının incelenmesi.
  • Saha görevleri: kurum, mağaza ve restoran değerlendirmeleri.
  • Kurumların bilgilerinin ve görsellerinin aktarılması.
  • Çeşitli bilgilerin arama motorunda aranması.

Tüm bu görevleri yandex toloka üyeleri tarafından yerine getirmektedir. Para kazandıran ve oldukça bilgilendirici görevleri olan yandex toloka Yandex ten para kazanmak isteyen kişilerin ilgi odağı olmayı kısa sürede başarmıştır. Toloka sistemin üye sayısı her geçen gün artması ve yeni görev çeşitleri eklenmesiyle sistem gelişimini sürdürmektedir.

Yandex Toloka İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Yandex’in interneti temiz ve daha iyi hale getirme projesinin bir parçası olan bu sistemde çalışmayı düşünen kişilerin aldıkları görevleri düzenli olarak yerine getirmeleri ve ciddi zaman harcamaları durumunda 2019 yılında aylık 50 ile 100 dolar arasında Yandex Toloka ile para kazanmaları mümkündür.

Sisteme ilk girişte görev başına ödeme miktarı çok düşük olacaktır bu moralinizi bozmasın ne kadar çok görevi başarıyla yerine getirirseniz kullanıcı seviyeniz yükselir ve ilerleyen zamanlarda görev başına daha yüksek ödemeler alırsınız.

2015 yılında bu sistemi kullanmış biri olarak o zamanlar kullanıcılara görev başına ödeme miktarlarıyla şuan verilen ödeme miktarları arasında büyük fark olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yandex Toloka para kazanma sistemine üye sayısı arttıkça kazançlar azalmaya başladı. Diğer bir değişle bu işin kaymağı yendi.

Yandex Toloka’dan Para Nasıl Çekilir?

Yandex Toloka’dan kazanılan parayı hesabınıza çekmenin birçok yolu bulunmakta olup, bunların en başında minimum para çekme tutarı 1 dolar olan papara gelmektedir. Eğer mevcut kullandığınız Skrill, PrivatBank, Yandex Money hesaplarınız varsa ödemelerinizi bu hesaplara da çekebilirsiniz.

Yandex toloka para kazanmayöntemini merak edenler için bilinmesi gerekenleri detaylarıyla aktardık. İnternetten para kazanma yollarını öğrenmek istiyorsanız blogumuzda birçok yöntemi bulabilirsiniz.

Yıldız Vermeyi Unutmayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Ayrıca kontrol et

tik tok

Tik Tok ile Para Kazanmak

Tik Tok İle Para Kazanmak Mümkün mü? – Tik Tok’tan Nasıl Para Kazanılır? Son zamanların …

reklam izleyerek para kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yolları

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü? – Reklam İzle Para Kazan Gerçek mi? Her geçen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir